Gastromed – Partner Programu Czyste Przedszkole

Gastromed – Partner Programu Czyste Przedszkole

Gastromed jest partnerem merytorycznym Programu. By przeczytać więcej o programie kliknij tutaj

Poradnia Lekarza Rodzinnego Gastromed Scanmed realizuje także w 2019 roku program szczepień ochronnych przeciw wirusowi grypy dla osób powyżej 65 roku życia. Program został wprowadzony Uchwałą Rady Miasta Lublin w 2017 roku.

Program ten dedykowany jest dla Seniorów Lubelskich (osób powyżej 65 roku życia). Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać do przychodni, bez względu na to do jakiego podmiotu leczniczego są zapisane. Decyduje kolejność zgłoszeń.

baner tomografia, gastromed, scanmed

Gastroskopia

Kolonoskopia

Polipektomia

Leczenie nietrzymania moczu

Lekarze rodzinni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *